Amphenol Industrial 97-3106B36-10PZ-417-940
97-3106B36-10PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B36-10PZ-417-940
Brief Description
AB 48C 48#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B36-10PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B36-10PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B36-10PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B36-10PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B36-10PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B36-10PZ-417-940
Related Links97-3106B36-, 97-3106B36-10PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B36-10PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B36-10PZ-417-940
IC ENCORE MCU FLASH 4K 28SOIC datasheet.pdf
IC FILTER UNIV RC QUAD LN 20SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
METRAL PWR 4RX1M RA RCP datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2312 datasheet.pdf
RES FUSE 22 OHM 4W 5% UL AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 37POS STRGHT PIN datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CAP FILM 1.5UF 10% 100V RADIAL datasheet.pdf