Amphenol Industrial 97-3106B36-1PZ-417-940
97-3106B36-1PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B36-1PZ-417-940
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3106B36-1PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3106B36-1PZ-417-940
QUANTITY
97-3106B36-1PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B36-1PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B36-1PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B36-1PZ-417-940
Related Links97-3106B36-, 97-3106B36-1PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B36-1PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3106B36-1PZ-417-940
RES SMD 16K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CPC RCPT 9POS W/KEY PLUG datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
RES 590 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 5POS PIN datasheet.pdf
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.6V 3W DO216AA datasheet.pdf
RES SMD 511 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf