Amphenol Industrial 97-3106B36-9SZ-940
97-3106B36-9SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3106B36-9SZ-940
Brief Description
AB 31C MIXED SKT PLUG
Datasheet Download
97-3106B36-9SZ-940.pdf
Availability of 97-3106B36-9SZ-940
QUANTITY
97-3106B36-9SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3106B36-9SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3106B36-9SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3106B36-9SZ-940
Related Links97-3106B3, 97-3106B36-9SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3106B36-9SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3106B36-9SZ-940
IC CRIMZON Z8 MCU OTP 64K 20SOIC datasheet.pdf
Connector Receptacle 44 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 100PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
FEED THROUGH MOD TERM BLOCK datasheet.pdf
ISOLATOR AMP DGTL 5KRMS 8MD datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CAP CER 10UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 680PF 3.5% 2000VDC RAD datasheet.pdf