Amphenol Industrial 97-3107A20-18SZ-417-940
97-3107A20-18SZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-18SZ-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-18SZ-417-940.pdf
Availability of 97-3107A20-18SZ-417-940
QUANTITY
97-3107A20-18SZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-18SZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-18SZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-18SZ-417-940
Related Links97-3107A20-, 97-3107A20-18SZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-18SZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-18SZ-417-940
COUNTER LCD 6 CHAR 9-64V PNL MT datasheet.pdf
SWITCH KEYLOCK DPDT 4A 90DEG datasheet.pdf
IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8SOIC datasheet.pdf
XFRMR ISO PWR 1/2KVA 2.3/4.6A datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.00MM 16POS datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V 1.3NS 50PPM 2X2.5 datasheet.pdf
RES SMD 16.9K OHM 1% 0.6W J LEAD datasheet.pdf