Amphenol Industrial 97-3107A20-21SZ-417
97-3107A20-21SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-21SZ-417
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-21SZ-417.pdf
Availability of 97-3107A20-21SZ-417
QUANTITY
97-3107A20-21SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-21SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-21SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-21SZ-417
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-21SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-21SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3107A20-21SZ-417
IDC CABLE - MSR10K/MC10F/MCG10K datasheet.pdf
LABEL S LAM DM ALU SIL 1.00X.50" datasheet.pdf
FLEX CABLE - AFG13G/AF13/AFG13G datasheet.pdf
RES 350 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FERRITE CORE 12MM OD datasheet.pdf
IC SNGL INVERTER GATE SOT23-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS W/SKT JAM NUT datasheet.pdf
VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM datasheet.pdf
ADAPTER MODULE 1272CCGA datasheet.pdf
DIODE ZENER 22V 300MW SOT23 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V datasheet.pdf