Amphenol Industrial 97-3107A20-23S-940
97-3107A20-23S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-23S-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-23S-940.pdf
Availability of 97-3107A20-23S-940
QUANTITY
97-3107A20-23S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-23S-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-23S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-23S-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-23S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-23S-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-23S-940
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120POS .050 SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 9 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
PNL MNT 20MA RED W/WIRE 9" datasheet.pdf
RES 267 OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
MULTI-PAIR 8COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 REC datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
CAP TRIM 12-65PF 175V THRU HOLE datasheet.pdf