Amphenol Industrial 97-3107A20-23SZ-940
97-3107A20-23SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-23SZ-940
Brief Description
AB 2C 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-23SZ-940.pdf
Availability of 97-3107A20-23SZ-940
QUANTITY
97-3107A20-23SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-23SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-23SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-23SZ-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-23SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-23SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-23SZ-940
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 10V X7R 0603 datasheet.pdf
FILTER POWER LINE EMI 3A FASTON datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 19POS datasheet.pdf
RES SMD 7.87M OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 7.62MM datasheet.pdf
CAP FILM 20UF 10% 800VDC RAD 4LD datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf
RES SMD 14.2KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
LED XLAMP XH-P50 WHITE SMD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL datasheet.pdf