Amphenol Industrial 97-3107A20-24S-940
97-3107A20-24S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-24S-940
Brief Description
AB 4C 2#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-24S-940.pdf
Availability of 97-3107A20-24S-940
QUANTITY
97-3107A20-24S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-24S-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-24S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-24S-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-24S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-24S-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-24S-940
FIXED IND 22NH 120MA 3.5 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 340MA 520 MOHM TH datasheet.pdf
RECT BRIDGE 1PH 1400V FO-T-A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 50W datasheet.pdf
RES 1.07M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RF WIRELESS OPERATOR INTERFACE datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 20AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 500MA 125V datasheet.pdf