Amphenol Industrial 97-3107A20-3SX-940
97-3107A20-3SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-3SX-940
Brief Description
AB 3C 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-3SX-940.pdf
Availability of 97-3107A20-3SX-940
QUANTITY
97-3107A20-3SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-3SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-3SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-3SX-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A20-3SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-3SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-3SX-940
ROUND SPACER 0.047" NYLON 1/2" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 120PS R/A .050 SLD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 40POS VERT 5MM datasheet.pdf
IC SOC IEEE 802.15.4/ZIG 40VQFN datasheet.pdf
ID MARKER PLATE 3/4" X 1-1/2" datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 5PF 50V CH 0402 datasheet.pdf
CAP POLYMER 150UF 20% 20V T/H datasheet.pdf