Amphenol Industrial 97-3107A20-7PX-417-940
97-3107A20-7PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A20-7PX-417-940
Brief Description
AB 8C 8#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A20-7PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107A20-7PX-417-940
QUANTITY
97-3107A20-7PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A20-7PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A20-7PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A20-7PX-417-940
Related Links97-3107A20-, 97-3107A20-7PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A20-7PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107A20-7PX-417-940
TXRX BIDIRECT LV 5V I/O 20SSOP datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE HI PERFORM EMI 3A datasheet.pdf
CAP CER 6.2PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf
IC SWITCH IPS 1CH LOW SIDE DPAK datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20% 20V AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 1A 30 MOHM SMD datasheet.pdf
WR-MPC3 POWER CONNECTOR 16POS datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A DL X2-6DFN datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf