Amphenol Industrial 97-3107A22-10PY-940
97-3107A22-10PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-10PY-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-10PY-940.pdf
Availability of 97-3107A22-10PY-940
QUANTITY
97-3107A22-10PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-10PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-10PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-10PY-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-10PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-10PY-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-10PY-940
RES SMD 769K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 4.7K OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
TRANS PREBIAS NPN 300MW TO92-3 datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 22 OHM 0606 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 13POS STR 7.62MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 50W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN datasheet.pdf
IC OSC VCXO 25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
15P MALE HD CRIMP BODY 4-40 datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
2200UF 16V 18X18X21 MM 125C 5000 datasheet.pdf