Amphenol Industrial 97-3107A22-10PZ-940
97-3107A22-10PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-10PZ-940
Brief Description
AB 4C 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-10PZ-940.pdf
Availability of 97-3107A22-10PZ-940
QUANTITY
97-3107A22-10PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-10PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-10PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-10PZ-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-10PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-10PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-10PZ-940
MOSFET N-CH 600V 6.2A D2PAK datasheet.pdf
CONN SPRING CONT 28 POS .197 SMD datasheet.pdf
IC AMP AUDIO PWR .15W STER 8MSOP datasheet.pdf
KIT FER CHIP BLM 0603 1206 1806 datasheet.pdf
IGBT 600V 75A 390W TO247AD datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 6V 15W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT INLINE 8POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 37POS SKT datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf