Amphenol Industrial 97-3107A22-12SX-940
97-3107A22-12SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-12SX-940
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-12SX-940.pdf
Availability of 97-3107A22-12SX-940
QUANTITY
97-3107A22-12SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-12SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-12SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-12SX-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-12SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-12SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-12SX-940
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
MODULE SDRAM DDR 256MB 184DIMM datasheet.pdf
CAP FILM 0.68UF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS W/SOCKETS SOLDER datasheet.pdf
RES NTWRK 2 RES 500 OHM TO236-3 datasheet.pdf
IC SRAM 16KBIT 25NS 64TQFP datasheet.pdf
TAPE POLYMER RESIN 210X297MM datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 16POS .156 TIN datasheet.pdf
IC FET DVR 2CH SYNC BUCK 16WQFN datasheet.pdf
SYSTEM CABLE datasheet.pdf
FIXED IND 12UH 441MA 630 MOHM datasheet.pdf