Amphenol Industrial 97-3107A22-13SY-940
97-3107A22-13SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-13SY-940
Brief Description
AB 5C 1#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-13SY-940.pdf
Availability of 97-3107A22-13SY-940
QUANTITY
97-3107A22-13SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-13SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-13SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-13SY-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-13SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-13SY-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-13SY-940
IC DAC 10BIT VOLT OUT 8-SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 6.3V 10% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.01% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 5 POS FREE HNG W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 100W datasheet.pdf
RES 17.2 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
POT 1K OHM 1/20W CARBON LOG datasheet.pdf
SL-MP11N (METAL) 1N/C+1N/O 1XNPT datasheet.pdf
FLAT RIBBON COVER 40 METER datasheet.pdf
CAP CER 7.5PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf