Amphenol Industrial 97-3107A22-14SX-417
97-3107A22-14SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-14SX-417
Brief Description
AB 19C 19#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-14SX-417.pdf
Availability of 97-3107A22-14SX-417
QUANTITY
97-3107A22-14SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-14SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-14SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-14SX-417
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-14SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-14SX-417 Details Description
Related parts for 97-3107A22-14SX-417
SWITCH ROCKER SPST 16A 125V datasheet.pdf
RES SMD 1.96KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 40POS .127M datasheet.pdf
OSC VCXO 212.50MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
FIXED IND 250UH 1.5A 180 MOHM TH datasheet.pdf
Connector Socket 44 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SP3T 0.4VA 28V datasheet.pdf