Amphenol Industrial 97-3107A22-1PY-940
97-3107A22-1PY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-1PY-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-1PY-940.pdf
Availability of 97-3107A22-1PY-940
QUANTITY
97-3107A22-1PY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-1PY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-1PY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-1PY-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-1PY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-1PY-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-1PY-940
IC SINGLE INVERTER GATE 5-DSBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .125 SLD datasheet.pdf
Connector Receptacle 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 250VAC RAD datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 15A 5.8 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 340 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CABLE 9COND 16AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CONTACT CRIMP datasheet.pdf
CONN PLUG 40POS VERT .8MM SMD datasheet.pdf