Amphenol Industrial 97-3107A22-28SZ-940
97-3107A22-28SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A22-28SZ-940
Brief Description
AB 7C 7#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A22-28SZ-940.pdf
Availability of 97-3107A22-28SZ-940
QUANTITY
97-3107A22-28SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A22-28SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A22-28SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A22-28SZ-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A22-28SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A22-28SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107A22-28SZ-940
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SO datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 370MA 1.7 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 7200K 4SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 75W datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 10A 120W datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V datasheet.pdf
CONN DSUB 25POS datasheet.pdf