Amphenol Industrial 97-3107A24-27PW-940
97-3107A24-27PW-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-27PW-940
Brief Description
AB 7C 7#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-27PW-940.pdf
Availability of 97-3107A24-27PW-940
QUANTITY
97-3107A24-27PW-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-27PW-940
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-27PW-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-27PW-940
Related Links97-3107A2, 97-3107A24-27PW-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-27PW-940 Details Description
Related parts for 97-3107A24-27PW-940
IC EEPROM 64KBIT 150NS 28TSOP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPST 3A 24V datasheet.pdf
IC AMP CURRENT SENSE 16-QSOP datasheet.pdf
RES SMD 11.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 16V 10% 2910 datasheet.pdf
SPACER RECT GEN PURP 0.060" datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4SOP datasheet.pdf
CAP TANT POLY 390UF 15V AXIAL datasheet.pdf
MANUAL RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
IC REG LDO -12V 0.5A TO-257-3 datasheet.pdf