Amphenol Industrial 97-3107A24-5SW
97-3107A24-5SW picture photo
Mfg. Part Number
97-3107A24-5SW
Brief Description
AB 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107A24-5SW.pdf
Availability of 97-3107A24-5SW
QUANTITY
97-3107A24-5SW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107A24-5SW
Internal Part NumberEIS-97-3107A24-5SW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107A24-5SW
Related Links97-3107, 97-3107A24-5SW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107A24-5SW Details Description
Related parts for 97-3107A24-5SW
RES SMD 887K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
PLUG CONNECTOR 36 POS W/O FLANGE datasheet.pdf
RES 120 OHM 5W 5% RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 38POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 5% 2W 2512 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
OSC PROG 1.3NS 30PPM 2.5X3.2MM datasheet.pdf
OSC MEMS 24.576MHZ CMOS SMD datasheet.pdf