Amphenol Industrial 97-3107B18-22PZ-417-940
97-3107B18-22PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B18-22PZ-417-940
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B18-22PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3107B18-22PZ-417-940
QUANTITY
97-3107B18-22PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B18-22PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B18-22PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B18-22PZ-417-940
Related Links97-3107B18-, 97-3107B18-22PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B18-22PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B18-22PZ-417-940
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TVS DIODE 170VWM 288.75VC SMC datasheet.pdf
SENSOR MAG SPST 10-15AT SPEC datasheet.pdf
REG SW 12VIN 1.2V 16A SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 100V X7R 1825 datasheet.pdf
IC DGTL POT LO PWR 32 TAP 8-UMAX datasheet.pdf
RES 5.11K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 56.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 41POS 0.100 SMD GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 600W datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 17E M25 datasheet.pdf
IC SDRAM 512MB 133MHZ CL2 90BGA datasheet.pdf