Amphenol Industrial 97-3107B20-14SX-417
97-3107B20-14SX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-14SX-417
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-14SX-417.pdf
Availability of 97-3107B20-14SX-417
QUANTITY
97-3107B20-14SX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-14SX-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-14SX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-14SX-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-14SX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-14SX-417 Details Description
Related parts for 97-3107B20-14SX-417
JUMPER-H1503TR/A2015S/H1503TR 6" datasheet.pdf
IC REG LDO -15V 0.1A TO92-3 datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 1.5A SOT223-3 datasheet.pdf
IC TRANSLATOR 3V 8-MSOP datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 16384X36 120QFP datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 13POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 34POS .100" datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
PTL PCB HEADER HTEMP VERT 1X4 datasheet.pdf
100UF 400V 22X35MM 85C 12000H datasheet.pdf