Amphenol Industrial 97-3107B20-14SZ-940
97-3107B20-14SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-14SZ-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-14SZ-940.pdf
Availability of 97-3107B20-14SZ-940
QUANTITY
97-3107B20-14SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-14SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-14SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-14SZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-14SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-14SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-14SZ-940
RES SMD 432K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 15.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100 EXTEND datasheet.pdf
FIXED IND 3.3NH 750MA 80 MOHM datasheet.pdf
METRAL HDR STR PF 5X24 datasheet.pdf
CONN PLUG 38POS .025 VERT SMD datasheet.pdf
IC PMU FOR APPL PROC 100DSBGA datasheet.pdf
DISPLAY 630NM RED 1DIG 0.5 TH datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 20A datasheet.pdf