Amphenol Industrial 97-3107B20-16S-940
97-3107B20-16S-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-16S-940
Brief Description
AB 9C 7#16, 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-16S-940.pdf
Availability of 97-3107B20-16S-940
QUANTITY
97-3107B20-16S-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-16S-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-16S-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-16S-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-16S-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-16S-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-16S-940
CONN HEADER .100" 13POS GOLD PCB datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA datasheet.pdf
SW DIP PIANO SEALED 6POS GOLD datasheet.pdf
IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3 datasheet.pdf
IC SRAM 4.5MBIT 133MHZ 100TQFP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 1000W datasheet.pdf
IC REG LDO 2.4V 0.2A SOT23A-3 datasheet.pdf
RES 20 OHM 8W 0.1% TO220 datasheet.pdf
CABLE 8POS datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 2.7PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf