Amphenol Industrial 97-3107B20-18PX
97-3107B20-18PX picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-18PX
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-18PX.pdf
Availability of 97-3107B20-18PX
QUANTITY
97-3107B20-18PX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-18PX
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-18PX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-18PX
Related Links97-3107, 97-3107B20-18PX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-18PX Details Description
Related parts for 97-3107B20-18PX
VARISTOR 7.7V RING datasheet.pdf
RES SMD 6.04K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LINE DVR/RCVR CML DIFF 10-MLF datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS .100" SMD GLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 4.75 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf