Amphenol Industrial 97-3107B20-19PW-417-940
97-3107B20-19PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-19PW-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-19PW-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-19PW-417-940
QUANTITY
97-3107B20-19PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-19PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-19PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-19PW-417-940
Related Links97-3107B20-, 97-3107B20-19PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-19PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-19PW-417-940
RES SMD 274 OHM 1% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC CODE HOPP ENCODR 15FUNC 8SOIC datasheet.pdf
TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EYELET datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 1.6A SOT-23 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 28MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN PLUG 80POS DUAL VERT datasheet.pdf