Amphenol Industrial 97-3107B20-21SY-940
97-3107B20-21SY-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-21SY-940
Brief Description
AB 9C 8#16, 1#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-21SY-940.pdf
Availability of 97-3107B20-21SY-940
QUANTITY
97-3107B20-21SY-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-21SY-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-21SY-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-21SY-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B20-21SY-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-21SY-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-21SY-940
SWITCH TOGGLE DPDT 0.5VA 28V datasheet.pdf
IC BUFF DVR TRI-ST HEX 16TSSOP datasheet.pdf
IC DGTL POT 2K 1CH 16SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
TG6050 SHEET 300X300X5MM datasheet.pdf
RES 1.54K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 3.3V 20W datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10% 15V 2915 datasheet.pdf