Amphenol Industrial 97-3107B20-23PY-417-940
97-3107B20-23PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-23PY-417-940
Brief Description
AB 2C 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-23PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107B20-23PY-417-940
QUANTITY
97-3107B20-23PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-23PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-23PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-23PY-417-940
Related Links97-3107B20-, 97-3107B20-23PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-23PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B20-23PY-417-940
IC RCV RS232 QUAD 120KBPS 14SOIC datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 50mA Backlight 28-HTSSOP datasheet.pdf
NUT DRIVER SET W/CASE 6PC datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 1MM SMD AU datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
LP 7.62/03/90 3.2SN OR datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 2A datasheet.pdf