Amphenol Industrial 97-3107B20-6PZ
97-3107B20-6PZ picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B20-6PZ
Brief Description
AB 3C 3#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B20-6PZ.pdf
Availability of 97-3107B20-6PZ
QUANTITY
97-3107B20-6PZ Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B20-6PZ
Internal Part NumberEIS-97-3107B20-6PZ
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B20-6PZ
Related Links97-3107, 97-3107B20-6PZ Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B20-6PZ Details Description
Related parts for 97-3107B20-6PZ
BOX ALUM GRAY 9.63"L X 10.03"W datasheet.pdf
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 06POS STR datasheet.pdf
TRANS PREBIAS PNP 254MW SOT1123 datasheet.pdf
RES 0.05 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
Crystal 20.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 2.32 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES 49.9K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf