Amphenol Industrial 97-3107B22-11PY-417-940
97-3107B22-11PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-11PY-417-940
Brief Description
AB 2C 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-11PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-11PY-417-940
QUANTITY
97-3107B22-11PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-11PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-11PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-11PY-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-11PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-11PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-11PY-417-940
RES SMD 909K OHM 0.5% 1/8W 1206 datasheet.pdf
CONN HEADER VERT 40POS .100 GOLD datasheet.pdf
CABLE TIE HEAVY DUTY 15" BLACK datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 32POS WALLMNT SCKT datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:8 CMOS 24QFN datasheet.pdf
IC FPGA 696 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM R-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 0.0002 OHM 1% 7W 5930 datasheet.pdf
CAM FOLLOWER datasheet.pdf
CAP FILM 22UF 5% 600VDC RADIAL datasheet.pdf