Amphenol Industrial 97-3107B22-11SX-940
97-3107B22-11SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-11SX-940
Brief Description
AB 2C 2#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-11SX-940.pdf
Availability of 97-3107B22-11SX-940
QUANTITY
97-3107B22-11SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-11SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-11SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-11SX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-11SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-11SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-11SX-940
MINIGRABBER/PIN TIP PLUG 36" BLK datasheet.pdf
IC CODE HOPP ENCODER 7FUNC 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 6POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 55POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 18-72VIN 09VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL datasheet.pdf
RIBBON HYBRID WITH TDP4*HY AND datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
FDR QSFP-QSFP 3M datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1KV 4A TO277A datasheet.pdf