Amphenol Industrial 97-3107B22-12PZ-417-940
97-3107B22-12PZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-12PZ-417-940
Brief Description
AB 5C 3#16, 2#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-12PZ-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-12PZ-417-940
QUANTITY
97-3107B22-12PZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-12PZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-12PZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-12PZ-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-12PZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-12PZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-12PZ-417-940
IC REG LDO 6V 0.5A DPAK datasheet.pdf
TERMI-BLOK PCB MOUNT 3P. datasheet.pdf
CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 90V 3A DO201AD datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 5% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES 1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 68POS DL .100" GOLD datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 500MW DO35 datasheet.pdf