Amphenol Industrial 97-3107B22-16PX-940
97-3107B22-16PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16PX-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16PX-940.pdf
Availability of 97-3107B22-16PX-940
QUANTITY
97-3107B22-16PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16PX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-16PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16PX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-16PX-940
MOSFET N-CH 650V 22A TO-220FP datasheet.pdf
CONN HSG INLINE MNT PLUG 6POS datasheet.pdf
KIT EVALUATION FOR MAX16955 datasheet.pdf
RES 390 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
IC ADC 16BIT PAR/SRL 2.5M 48LQFP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
LABEL ID RATINGS 1.63"X1" BK/YL datasheet.pdf
RES SMD 2.21 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1.2UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
2200UF 63V 25,4X25 datasheet.pdf