Amphenol Industrial 97-3107B22-16SX-417-940
97-3107B22-16SX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16SX-417-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16SX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B22-16SX-417-940
QUANTITY
97-3107B22-16SX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16SX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16SX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16SX-417-940
Related Links97-3107B22-, 97-3107B22-16SX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16SX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-16SX-417-940
RES 75 OHM 5% 5W WIREWOUND AXL datasheet.pdf
RES 1.33K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 4.2A 32 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS SKT datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf