Amphenol Industrial 97-3107B22-16SX
97-3107B22-16SX picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16SX
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16SX.pdf
Availability of 97-3107B22-16SX
QUANTITY
97-3107B22-16SX Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16SX
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16SX
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16SX
Related Links97-3107, 97-3107B22-16SX Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16SX Details Description
Related parts for 97-3107B22-16SX
HEX STANDOFF 4-40 ALUMINUM 1/4" datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W EMT5 datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SWITCH SPDT 1A 30VDC BEVEL PLNGR datasheet.pdf
IC FIFO PAR 64X4 35NS 16-DIP datasheet.pdf
FUSE HOLDER BLADE PNL MNT datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 5.6A D2PAK datasheet.pdf
CBL 1COND 20AWG 600V SLATE 1000' datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 706MA 400 MOHM datasheet.pdf
OSC SO 125.000MHZ LVDS SMD datasheet.pdf
CAP POLYMER 82UF 20% 16V SMD datasheet.pdf