Amphenol Industrial 97-3107B22-16SZ-940
97-3107B22-16SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-16SZ-940
Brief Description
AB 9C 6#16, 3#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-16SZ-940.pdf
Availability of 97-3107B22-16SZ-940
QUANTITY
97-3107B22-16SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-16SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-16SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-16SZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-16SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-16SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-16SZ-940
CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5.0MM 24POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
IC TFT-LCD PWR SUPPLY 28TSSOP datasheet.pdf
D4SL-2NDA-D datasheet.pdf
SWITCH SLIDE 3PDT 3A 125V datasheet.pdf
FIXED IND 560NH 1.7A 100 MOHM TH datasheet.pdf
HYFEN SOCKET datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 12POS SMT 6MM datasheet.pdf
RES SMD 0.15 OHM 5% 1/2W 1206 datasheet.pdf