Amphenol Industrial 97-3107B22-19PW
97-3107B22-19PW picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-19PW
Brief Description
AB 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-19PW.pdf
Availability of 97-3107B22-19PW
QUANTITY
97-3107B22-19PW Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-19PW
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-19PW
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-19PW
Related Links97-3107, 97-3107B22-19PW Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-19PW Details Description
Related parts for 97-3107B22-19PW
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IC FPGA 102 I/O 144TQFP datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 380MA 700 MOHM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 232 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 63V SNAP datasheet.pdf
CONV DC/DC 1.25W 12VIN 15VOUT datasheet.pdf
RES 1.4K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf