Amphenol Industrial 97-3107B22-2PZ-940
97-3107B22-2PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B22-2PZ-940
Brief Description
AB 3C 3#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B22-2PZ-940.pdf
Availability of 97-3107B22-2PZ-940
QUANTITY
97-3107B22-2PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B22-2PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B22-2PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B22-2PZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B22-2PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B22-2PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B22-2PZ-940
FUSE CERM 4A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
LED DOME 10MM E10 590NM SUP YLW datasheet.pdf
RES SMD 4.12K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
RES 787 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.191 OHM 1% 20W datasheet.pdf
IC SW W/CTRL SLEW RATE WCSP6 datasheet.pdf
CAP CER 27PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf