Amphenol Industrial 97-3107B24-10S-417-940
97-3107B24-10S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-10S-417-940
Brief Description
AB 7C 7#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-10S-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-10S-417-940
QUANTITY
97-3107B24-10S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-10S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-10S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-10S-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-10S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-10S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-10S-417-940
FAN AXIAL 172X50.8MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .050 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EYELET datasheet.pdf
FUSE CLASS L 250A 600VAC/DC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 300W datasheet.pdf
RES SMD 1.33K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 7.3A 8.3 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 2.4PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf