Amphenol Industrial 97-3107B24-12SX-940
97-3107B24-12SX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-12SX-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-12SX-940.pdf
Availability of 97-3107B24-12SX-940
QUANTITY
97-3107B24-12SX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-12SX-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-12SX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-12SX-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-12SX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-12SX-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-12SX-940
CONN HEADER .100 DUAL R/A 54POS datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 20A TO-247 datasheet.pdf
IC ADC 3 1/2DIG W/LED DVR 28-DIP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 8A 12V datasheet.pdf
SWITCH SIDE-ROTRY ROLL SNAP SPDT datasheet.pdf
RES 390 OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 0.68UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 128POS WALL MT SKT datasheet.pdf
SENSOR/ACTUATOR CABLE 3POS datasheet.pdf
AMPLIMITE R/A RCPT ASY 109 ZN 5 datasheet.pdf
DUAL BATT HLDR CR123A SPRING SMT datasheet.pdf
CAP FILM 630VDC 0.0012UF RADIAL datasheet.pdf