Amphenol Industrial 97-3107B24-12SZ-940
97-3107B24-12SZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-12SZ-940
Brief Description
AB 5C 3#12, 2#4 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-12SZ-940.pdf
Availability of 97-3107B24-12SZ-940
QUANTITY
97-3107B24-12SZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-12SZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-12SZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-12SZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-12SZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-12SZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-12SZ-940
FIXED IND 100UH 560MA 700 MOHM datasheet.pdf
MEMORY CARD FLASH 20GB datasheet.pdf
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP datasheet.pdf
OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CABLE 3COND 22AWG WHITE SHLD datasheet.pdf
BUZZ VDC 2.9KHZ SLOW PULSE datasheet.pdf
IC ENERGY METER 16K FLASH 68-QFN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf
MC6 24VDC RLY OSSD SFTY CONT W/3 datasheet.pdf
CONN HDR 26PIN GOLD RT ANG PCB datasheet.pdf
IC FPGA 486 I/O 780FBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 120POS 0.5MM SMD R/A datasheet.pdf