Amphenol Industrial 97-3107B24-20PZ-940
97-3107B24-20PZ-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-20PZ-940
Brief Description
AB 11C 9#16, 2#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-20PZ-940.pdf
Availability of 97-3107B24-20PZ-940
QUANTITY
97-3107B24-20PZ-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-20PZ-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-20PZ-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-20PZ-940
Related Links97-3107B2, 97-3107B24-20PZ-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-20PZ-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-20PZ-940
IC DSC 16BIT 144KB FLASH 80TQFP datasheet.pdf
RES SMD 88.7 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
2.0MM WTB R/A HEADER 894010410 datasheet.pdf
EJECT LATCH .100 SHRD datasheet.pdf
680UF 40V 11X32 85C AXI datasheet.pdf