Amphenol Industrial 97-3107B24-21S-417-940
97-3107B24-21S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-21S-417-940
Brief Description
AB 10C 9#16, 1#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-21S-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-21S-417-940
QUANTITY
97-3107B24-21S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-21S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-21S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-21S-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-21S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-21S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-21S-417-940
RES SMD 1.15KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANSISTOR NPN SOT343F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
TVS DIODE SOT23 datasheet.pdf
RES SMD 1.69KOHM 0.1% 1/16W 0603 datasheet.pdf
FERRITE CORE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
2GB COMPACTFLASH MEMORY MODULE datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
ETRAK2 16INSAI TC NO BASE datasheet.pdf
CONN DUST CAP FOR RJ45 CONNECTOR datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 5% 400VDC AXIAL datasheet.pdf