Amphenol Industrial 97-3107B24-22PX-417-940
97-3107B24-22PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-22PX-417-940
Brief Description
AB 4C 4#8 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-22PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-22PX-417-940
QUANTITY
97-3107B24-22PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-22PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-22PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-22PX-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-22PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-22PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-22PX-417-940
FIXED IND 300UH 107MA 8.7 OHM TH datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 70POS 1MM SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
SENSOR 15PSI 1.2-20UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES 22K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
IC OFFLINE CTRLR PWM datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC AXIAL datasheet.pdf