Amphenol Industrial 97-3107B24-28PX-417-940
97-3107B24-28PX-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-28PX-417-940
Brief Description
AB 24C 24#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-28PX-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-28PX-417-940
QUANTITY
97-3107B24-28PX-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-28PX-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-28PX-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-28PX-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-28PX-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-28PX-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-28PX-417-940
RES SMD 2.8K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
LED ENDOR STAR MODULE RGB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 50W datasheet.pdf
IC FPGA 350 I/O 900FCBGA datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 1.055A 135 MOHM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412 datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323 datasheet.pdf
CAP CER 750PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
TV 10C 8#22D 2#8(QUAD) PIN REC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN datasheet.pdf