Amphenol Industrial 97-3107B24-28PY-417-940
97-3107B24-28PY-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-28PY-417-940
Brief Description
AB 24C 24#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-28PY-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-28PY-417-940
QUANTITY
97-3107B24-28PY-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-28PY-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-28PY-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-28PY-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-28PY-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-28PY-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-28PY-417-940
CONN HEADER PA 2POS TOP W/BOSS datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 60 DL POS .050 PCI datasheet.pdf
MODEM GPRS QUAD EURO ETH INTFC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf