Amphenol Industrial 97-3107B24-28SZ-417-940
97-3107B24-28SZ-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B24-28SZ-417-940
Brief Description
AB 24C 24#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B24-28SZ-417-940.pdf
Availability of 97-3107B24-28SZ-417-940
QUANTITY
97-3107B24-28SZ-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B24-28SZ-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B24-28SZ-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B24-28SZ-417-940
Related Links97-3107B24-, 97-3107B24-28SZ-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B24-28SZ-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B24-28SZ-417-940
BOX ALUM BLACK/SLV 5.38"LX3.14"W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD EXTEND 24POS 0.156 datasheet.pdf
MUX 16:8 SH QUICKSWITCH 28-SOIC datasheet.pdf
RES 768 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 94.2K OHM 1/8W .25% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
ATTENUATOR 2 DB DC 18GHZ datasheet.pdf
TV 6C 6#12 PIN RECP datasheet.pdf
IGBT 1200V 80A TO-247 datasheet.pdf