Amphenol Industrial 97-3107B28-11SW-417
97-3107B28-11SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-11SW-417
Brief Description
AB 22C 18#16, 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-11SW-417.pdf
Availability of 97-3107B28-11SW-417
QUANTITY
97-3107B28-11SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-11SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-11SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-11SW-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-11SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-11SW-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-11SW-417
IC REG LDO 4V 50MA 3HSIP datasheet.pdf
IC HEX INVERTER 14SSOP datasheet.pdf
CONVERTER DC/DC 28V 1.79A 50W datasheet.pdf
CONN PLUG 32POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 7.62MM datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
Connector Socket 70 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf