Amphenol Industrial 97-3107B28-12SW-417
97-3107B28-12SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-12SW-417
Brief Description
AB 26C 26#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-12SW-417.pdf
Availability of 97-3107B28-12SW-417
QUANTITY
97-3107B28-12SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-12SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-12SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-12SW-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-12SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-12SW-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-12SW-417
RES SMD 324K OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES SMD 2.43KOHM 0.1% 0.15W 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO 148.5MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS CABLE PIN datasheet.pdf
F39-JC3C datasheet.pdf
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AC datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.8V SMD datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
OSC XO 2.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf