Amphenol Industrial 97-3107B28-18SZ-417
97-3107B28-18SZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-18SZ-417
Brief Description
AB 12C 12#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-18SZ-417.pdf
Availability of 97-3107B28-18SZ-417
QUANTITY
97-3107B28-18SZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-18SZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-18SZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-18SZ-417
Related Links97-3107B2, 97-3107B28-18SZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-18SZ-417 Details Description
Related parts for 97-3107B28-18SZ-417
ROUND STANDOFF 6-32 NYLON 1-3/4" datasheet.pdf
SENS OPTO REFL 2.03MM-5.58MM PCB datasheet.pdf
IC GATE XOR 1CH 2-INP 6-UDFN datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20 UNF 4.5V datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 28V 12.5A 350W datasheet.pdf
IC ADC DUAL 14BIT 105MSPS 64-QFN datasheet.pdf
ROUND SPACER 0.028" NYLON 1-1/4" datasheet.pdf
RES 1.2K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 18PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf