Amphenol Industrial 97-3107B28-3S-417-940
97-3107B28-3S-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3107B28-3S-417-940
Brief Description
AB 3C 3#8 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3107B28-3S-417-940.pdf
Availability of 97-3107B28-3S-417-940
QUANTITY
97-3107B28-3S-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3107B28-3S-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3107B28-3S-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3107B28-3S-417-940
Related Links97-3107B28, 97-3107B28-3S-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3107B28-3S-417-940 Details Description
Related parts for 97-3107B28-3S-417-940
SWITCH ROCKER DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
THYRISTOR SCR 1.5A 400V TO-92 datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 32-QFN datasheet.pdf
CONN LOW PRO 6 POS 125X200C/L datasheet.pdf
CONN HDR 1.25MM TIN 9POS SMD datasheet.pdf
TERM BLOCK SPRING 3.50MM 4POS datasheet.pdf
IC SRAM 8MBIT 70NS 48CSP datasheet.pdf
RES 164K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf